E-learning

Zárt rendszerű elektronikus távoktatás rendeszer. Az e-learning rendszerű képzések elektronikus, digitális úton közvetítik a tartalmakat, melyekhez egy internet eléréssel rendelkező számítógép segítségével lehet hozzáférni.

Mi is az e-learning?

Egy zárt rendszerű elektronikus távoktatás. Az e-learning rendszerű képzések elektronikus, digitális úton közvetítik a tartalmakat, melyekhez egy internet eléréssel rendelkező számítógép segítségével lehet hozzáférni.

A tartalmak egy informatikai rendszer, és az úgynevezett képzésmenedzsment rendszer közvetítésével jutnak el a tanulók számítógépére, ahol csupán egy web böngészőre van szükség.

Az e-learning rendszerű képzések során a tanuló önállóan, ellenőrzötten, szabályozottan a saját időbeosztása és képességei szerint halad előre a tanulási folyamatban, oly módon, hogy a
képzés ideje alatt folyamatos, teljes körű és objektív visszacsatolást kap a megszerzett tudásról és annak színvonaláról.

Amennyiben beiratkozol, és befizetted az elméleti képzés díját, azonnal regisztrálunk az e-Educatio e-Titán rendszerébe. Ezt követően kapsz egy a képzéssel kapcsolatos regisztrációs e-mailt, regisztrálsz és elkezdheted az önálló felkészülést. A könnyített regisztrációhoz ajánlott gmail-es postafiók, vagy facebook hozzáférés!

Minimális/ajánlott technikai feltételek:

Számítógép (PC, notebook)

• Windows 7 operációs rendszer (vagy fiatalabb)
  • Ajánlott minimális képernyőméret: 13″
  • Minimális Rendszer követelmények:
    • XGA – 1024×768 felbontás
    • Intel i3 processzorcsalád vagy azzal egyenértékű teljesítmény, 2GB RAM
  • Minimális böngésző követelmény:
    • Internet Explorer 11+
    • Chrome 58+
    • Firefox 53+

Mobileszköz