Átjelentkezés

A sikeres KRESZ vizsga után hónapokat kell várnod az autósiskoládnál, hogy elkezdhesd a gyakorlati vezetést? Van megoldás!

Átjelentkezés

Az utóbbi időben egyre többet hallhattátok ti is ismerőseitektől, barátaitoktól, hogy a sikeres KRESZ vizsga után hónapokat kell várniuk az autósiskolájuknál, hogy elkezdhessék a gyakorlati vezetést. Így a tanulók csak sok idő elteltével juthatnak jogosítványhoz.

A sikeres elméleti vizsgától számított 2 éven belül sikeres forgalmi vizsgát kell tenni. A határidő túllépése esetén a tanfolyam érvényét veszti. Amennyiben szeretnél átjelentkezni hozzánk a jelenlegi autósiskoládtól, kérj egy Képzési igazolást. Ezen minden adat fel lesz tüntetve a képzéseddel kapcsolatosan.

Ezután iskolánk elindítja a hivatalos áthelyezésedet.

Az átjelentkezés díjai:
Regisztrációs díj: 28 000 Ft.
Gyakorlati alap és pótóra díj: 8 500 Ft /óra

Gyakorlati vizsga helyek:
XIV. Budapest, Mogyoródi út 23,
XIX. Budapest, Vas Gereben utca 2.

Hozzájárulás

Jelentkezz át most!

Amiért minket válassz:

N

Mert nálunk nem kell várnod hónapokat az oktatásra, sikeres KRESZ vizsgád után gyorsan megkezdheted gyakorlati képzésed is.

N

Mert jó hangulatban stresszmentesen szerezheted meg jogosítványod.

N

Mert tanulóink sikeressége, elégedettsége a mi sikerünk és elégedettségünk is.

N

Mert kiváló szakmai és pedagógiai tapasztalattal rendelkező oktatók segítenek a felkészülésben.